Види шахрайства

Корисні посилання

Зворотній зв`язок


Галерея накладок

Топ-Новини

Топ-Відео

Топ-Статті

ШАТТЕР

Шахраї можуть блокувати неповернення не тільки карти в картоприймачі банкомату, а й самих грошей. Для цього на шаттер (проріз, через яку відбувається видача грошей) буде наклеєно сторонній пристрій, блокуючий видачу купюр банкоматом власнику картки. Відбувається це за рахунок розміщення липкої стрічки на внутрішній частині пристрою, до якої і пристають купюри. Відповідно, даний чужорідний елемент не дасть банкомату і забрати гроші назад. [1] У результаті ні Ви, ні банкомат не зможуть забрати гроші. Їх власником стане господар пристосування - шахрай, що з`явиться трохи загодя і зніме накладку з уловом.[1] банкомати оснащені функцією втягування назад незатребуваних купюр по закінченні певного часу.

 

Як від цього вберегтися:
 *якщо так вийшло, що трансакція в банкоматі пройшла успішно, наприклад, Вам на SMS прийшло сповіщення про зняття з рахунку запитуваної суми, а довгоочікуваних грошей Ви не отримали, обов`язково телефонуйте на лінію підтримки пластикових карт вашого Банку для повідомлення про ситуацію.

    * До речі, частіше факт невидачі Вам грошей може бути пов`язаний     просто технічною проблемою, яку та ж лінія підтримки зможе виправити.