Види шахрайства

Корисні посилання

Зворотній зв`язок


Галерея накладок

Топ-Новини

Топ-Відео

Топ-Статті

Новини

85% мобільних додатків не містять інформацію про політику конфіденційності
2014-09-22

Експерти глобальної наглядової організації по конфіденційною політиці GPEN (Global Privacy Enforcement Network) провели аналіз 1211 різних мобільних додатків. В ході дослідження виявилося, що третина додатків не тільки не містили інформацію про політику конфіденційності, а й запросили надмірну кількість дозволів для отримання доступу до персональної інформації. У той же час в 43% проаналізованих мобільних додатків інформація про політику конфіденційності була представлена ​​в неадаптованих для екранів смартфонів вигляді.


За словами головного виконавчого директора компанії SRD Wireless Андерса Ченга (Andersen Cheng), в значній кількості додатків користувач змушений надавати більше персональних даних, ніж це необхідно насправді. Більш того, мобільні додатки можуть обмінюватися цією інформацією з іншими пристроями, що становить потенційну загрозу для безпеки конфіденційних даних користувачів.


Також Ченг додав, що оператори і розробники мобільних додатків можуть стати жертвами хакерських атак або зломів, в результаті яких персональні дані мільйонів людей можуть потрапити в руки зловмисників. Спеціаліст рекомендує користувачам встановлювати тільки ті мобільні додатки, які запитують виключно необхідний мінімум інформації.

 

Джерело: startnews.net

Рекомендовані новини